Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 22:07:53

Прилуки: відбулася нарада із керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міськради гуманітарної сфери

01.02.2021   17:13Агенцiя

У малій залі міської ради 1 лютого, під головуванням профільного заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяни Шкуренко, відбулася нарада із керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів міської ради гуманітарної сфери. Посадовець представила присутнім новообраного секретаря міської ради Сергія Чміля.

У ході наради начальник відділу культури і туризму міської ради Катерина Мовчан проінформувала, що міський Будинок культури проводить онлайн опитування щодо відновлення в місті гастрольної діяльності (концертно-розважальних заходів) з дотриманням протиепідеміологічних вимог. Також повідомила про подання закладами культури проектних заявок на участь у програмах та грантах на 2021 рік.

Під час наради начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олена Александрова акцентувала увагу присутніх, що на 9 лютого заплановано засідання Громадської ради.

Посадовці розглянули низку нагальних питань у галузях освіти, медицини, культури та соціальної сфери, серед яких важливими залишається питання харчування дітей та школярів у закладах освіти, відпуск лікарських засобів, харчових продуктів, препаратів інсуліну за пільговими рецептами, дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти, культури, медицини.

Окрему увагу приділено питанню оприлюднення інформацій у формі відкритих даних на офіційному веб-сайті Прилуцької міської ради та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

У ході наради обговорили і підготовку до святкових заходів.

Заступник міського голови дала відповідні доручення начальникам відділів, управлінь міської ради та керівникам структурних підрозділів міськради гуманітарної сфери, поставила низку завдань на тиждень.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.