Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 22:12:06

Звільнено полковника ЗСУ, на домагання якого скаржилася його підлегла

01.02.2021   08:07Агенцiя

Полковник Олександр Криворучко, на домагання з боку якого раніше скаржилася його підлегла Ольга Деркач, звільнений з військової служби в запас.

Про це йдеться в наказі головнокомандувача Збройних Сил України від 30 січня 2021 року, повідомило оперативне командування “Північ” на сторінці в Facebook.

Полковник Олександр Криворучко обіймав посаду військового комісару Чернігівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки оперативного командування “Північ”.

“Ступінь провини всіх учасників процесу буде встановлена судом”, – повідомили в командуванні. Зазначається, що слідство щодо полковника веде Нацполіція.

В січні 2021 року співробітниця Чернігівського обласного військкомату, підполковник ЗСУ Ольга Деркач повідомила журналістам про домагання з боку свого начальника Криворучка.
За її словами, Криворучко ліз до неї цілуватися і намагався помацати за інтимні місця, коли вона заходила до нього в кабінет.

Після розголосу цієї історії в ЗМІ Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак доручив військовій службі правопорядку провести службову перевірку за фактами скарги жінки-військовослужбовця.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини