Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 03:06:44

Відмінний результат чернігівських розвідників. ФОТО

17.10.2012   13:20

У Регіональному центрі радіоелектронної розвідки “Північ”, що дислокується в Чернігові, тривають контрольні заняття за 2012 рік. До них залучається сто відсотків особового складу.

Заступник начальника центру підполковник Дмитро Бородавко зазначив, що головна увага під час проведення контрольних занять приділяється перевірці особистого рівня професійної та бойової підготовки військовослужбовців.

Розпочались контрольні занятті зі стройового огляду та виконання елементів стройової підготовки, у тому числі й зі штатною зброєю.
Солдати, сержанти і офіцери виконували тестові завдання з технічної, тактико-спеціальної, спеціальної, мобілізаційної підготовки, військових статутів Збройних Сил України, основ захисту державної таємниці тощо. Одним з елементів спеціальної підготовки було практичне виконання нормативів на навчально-бойових постах.

Заняття з вогневої підготовки розвідників проводились на полігоні 1-ї окремої танкової бригади, що поблизу селища Гончарівське. Тут військовослужбовці виконували вправи контрольних стрільб з пістолета Макарова і автомата Калашникова. Про високу підготовку військовослужбовців свідчать результати стрільб. Розвідники довели свою майстерність, адже сто відсотків особового складу впоралися з вогневими завданнями тільки на “відмінно” і “добре”. А найкращі результати продемонстрували підполковники Володимир Тимошенко, Олександр Загривий, майор Лариса Біла і капітан Віктор Демченко.

Також розвідники успішно склали заліки з фізичної підготовки. Поряд з підтягуванням на перекладині, бігом на сто метрів, кросом на 1 і 2 кілометри, військовослужбовці долали спеціальну смугу перешкод. Складність виконання цього нормативу полягала в тому, що після проходження всіх перешкод кожен розвідник повинен був виконати спеціальне завдання на штатній апаратурі.

Начальник фізичної підготовки і спорту центру майор Дмитро Артеменко розповів, що в цьому році рівень фізичної підготовки військовослужбовців значно зріс, про що свідчать результати контрольних занять.

У частині є спортивний майданчик, спортзал з тренажерами, діють секції з армспорту, важкої і легкої атлетики, рукопашного бою тощо. Періодично проводяться змагання на першість частини з міні-футболу й волейболу. Центр майже на 100 відсотків укомплектований контрактниками, тож головна увага приділяється особистій підготовці.

Підполковник Дмитро Бородавко підсумував:
– Військовослужбовці центру до контрольних занять добре підготувались, поставились до складання іспитів з відповідальністю, тому і результати ми отримуємо хороші. А солдат Ольга Ніколаєнко, старші солдати Дмитро Марченко, Лариса Каравай, капітан Олександр Великодній та майор Олександр Калюжний за високий рівень підготовки взагалі заслуговують на заохочення.

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини ДТП з травмованими в Корюківському районі 19:48

Сьогодні, близько 8-ї ранку, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч неподалік села Дягова сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали люди.

 Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення

Потужні гучномовці та можливість роботи у разі відсутності електропостачання: у Чернігові з’явиться модернізована система оповіщення населення 18:44

Про це розповів директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА Сергій Болдирев під час брифінгу в медіацентрі ОВА.

Future Perfect – національна програма з популяризації англійської мови в Україні 15:33

Програма передбачає впровадження англійської мови у різних сферах діяльності, а також продукти та сервіси, що допоможуть вивчити англійську в зручному та доступному форматі. Перші з них — платформа Empower та платформа для вивчення мов Promova.

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується

Компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно громадянина не оподатковується 14:42

Не оподатковується дохід громадянина, отриманий як компенсація за пошкоджене чи знищене нерухоме майно відповідно до Закону № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – Закон № 2923).

«Кроки до допомоги»: чернігівські поліцейські долучилися до акції з протидії домашньому насильству 11:04

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» поліцейські Чернігівського райуправління проводять інформаційно-профілактичні заходи з містянами. Вони мають на меті підвищити рівень обізнаності чернігівців з алгоритмами захисту від домашнього насильства.