Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 травня, 20:46:11

Владислава Атрошенка переобрали Головою Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України

30.01.2021   10:35Агенцiя

Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка переобрали Головою Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відповідне рішення одноголосно ухвалене 29 січня на загальних зборах ЧРВ АМУ.

Збори, на яких загалом було розглянуто 12 питань порядку денного, проходили за участю голів територіальних громад Чернігівщини у конференц-залі на вул. Кирпоноса, 9.

На початку засідання Владислав Атрошенко привітав усіх учасників з обранням чи переобранням на їх посади. Він також зауважив, що  Асоціація міст України стає вагомою лобістською структурою, яку вже в багатьох випадках чують Уряд та Президент України.

Учасники зібрання також обрали заступників Голови ЧРВ АМУ та проголосували за низку звернень до керівництва держави.

Зокрема, щодо термінового вирішення проблемних питань у сферах теплогенерації та надання комунальних послуг, делегування повноважень органам місцевого самоврядування щодо встановлення карантинних обмежень, оптимізації спрощеної системи оподаткування та запровадження експерименту по адмініструванню місцевих податків органами місцевого самоврядування, а також щодо недопущення підвищення цін на газ і електроенергію.

Окрім того, прийняте рішення звернутися до Правління АМУ з рекомендацією продовжити повноваження київського міського голови Віталія Кличка на посаді Голови Асоціації міст України.

Представники громад заслухали звіт виконавчої дирекції регіонального відділення АМУ про роботу відділення за 2020 рік і план роботи на 2021 рік, а також визначилися з розміром членських внесків від територіальних громад-членів АМУ.

У Чернігівській області членами Асоціації міст України є 32 громади. А загалом в Україні АМУ об'єднує 909 територіальних громад.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 37 нових випадків COVID-19

Виявлено 37 нових випадків COVID-19 20:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на 11 травня зафіксовано 37 нових випадків COVID-19.

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою 17:48

Заступник голови Офісу Президента, координатор програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко вважає, що співпраця держави з органами місцевого самоврядування дуже змінилося після місцевих виборів у 2020 році.

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом 14:41

Вихідними один із патрульних екіпажів на вулиці Козацькій зупинив легковий автомобіль Renault Logan, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі "Наша громада". Підтримайте! 14:26

Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня й організований у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наближається день, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу. ВІДЕО 14:14

Зустріч із головою правління Чернігівського обласного відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Анжелою Мойсієнко.