Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 00:04:53

Питання гендерної рівності у полі зору обласної ради

30.01.2021   10:20Агенцiя

29 січня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш зустрілася із почесною головою громадської організації «Спілка жінок України» Іриною Дорожкіною.

Учасники зустрічі обговорили співпрацю обласного представницького органу Чернігівщини та громадських організацій, детально проаналізували представництво жінок у радах різних рівнів Чернігівщини та зосередили увагу на питаннях гендерної рівності.

За словами першого заступника голови обласної ради, недостатнє представництво жінок у сфері прийняття рішень суперечить цінностям демократичного розвитку громадянського суспільства.

Питання участі жінок у виборчих кампаніях та представництва в органах місцевого самоврядування на сьогодні є дійсно актуальним. Адже, незважаючи на те, що відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні», політичні партії повинні застосовувати гендерну квоту, однак спостерігається диспропорція участі жінок та чоловіків у виборчих кампаніях.

Тому потрібно змінювати сформовані дискримінаційні тенденції та усувати бар'єри, які перешкоджають рівним можливостям жінок задля участі у політиці та інших сферах діяльності.

Під час зустрічі також мова  йшла про шляхи реалізації спільних ініціатив і взаємодію обласної ради та організацій третього сектра.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.