Поліцейські вибухотехніки зруйнували гранату, знайдену в Чернігові
Співробітники відділу вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Чернігівській області оперативно зруйнували небезпечну гранату, яку на вулиці виявив перехожий.
27 січня близько 10-ї ранку до поліції Чернігова надійшло повідомлення від місцевого мешканця, який випадково побачив у кущах на вулиці Всіхсвятській металевий предмет, що ззовні схожий на гранату.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції та вибухотехніки, патрульні поліцейські.
Правоохоронці виявили на місці гранату часів Другої Світової війни – без запобіжної чеки та спускового важелю.
Оскільки виявлений боєприпас за своїми ознаками становив небезпеку, поліцейські вирішили зруйнувати його на місці виявлення.
Співробітники вибухотехнічної служби за допомогою спеціального обладнання безпечно для оточуючих зруйнували гранату. Рештки боєприпасу поліція направила на проведення експертних досліджень.
Поліція з’ясовує всі обставини події у рамках провадження, відкритого за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.