Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 липня, 20:18:59

Відбулась позачергова 5 сесія Ніжинської міськради

28.01.2021   10:23Агенцiя

27 січня відбулося позачергове засідання 5 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У засіданні взяли участь 26 депутатів, депутатка Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко, заступники міського голови, керівники галузевих служб та відділів.

Одним із питань порядку денного було обговорення та ухвалення проєкту звернення Ніжинської міської ради до центральних органів влади України щодо необхідності зниження тарифів на комунальні послуги. Від депутатів надійшли пропозиції, які були включені у текст звернення.

Міський голова Олександр Кодола наголосив на важливості ухвалення даного звернення та зауважив, що Урядом прийнято рішення про затвердження тарифу на рівні 6,99 грн. за кубометр до кінця опалювального сезону. А метою направлення звернення від Ніжинської міської влади – це спрацювати на випередження, щоб захистити людей на майбутнє.

Важливим питанням для громади стало прийняття рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Ніжинської територіальної громади, в особі Ніжинської міської ради Чернігівської області, майнового комплексу комунальної власності Чернігівської області, що перебуває в оперативному управлінні Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради, що розташований за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Козача, будинок 80 (група інвентарних об’єктів колишнього Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення)».

Очільник міста зауважив, що Чернігівська обласна рада ще в 2020 році своїм рішенням Ніжинській міській раді у комунальну власність майновий комплекс Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб», але до цього часу не було прийнято міською радою. Міський голова Олександр Кодола наголосив, що прийняття даного рішення дає змогу ефективно використовувати комунальне майно, яке розміщене на території Ніжинської громади. Одним із варіантів розглядається можливість переведення в дане приміщення швидку медичну допомогу.

Рішення одноголосно підтримані.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до  бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

Протягом півріччя платниками Чернігівщини сплачено до бюджетів майже 9,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 14:12

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків за січень-червень 2021 року сплачено майже 6,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1,5 млрд грн або на 30 відс. більше за факт надходжень відповідного періоду минулого року, та близько 3 млрд грн єдиного внеску (на 20 відс. або на 503 млн грн більше минулорічного показника).