Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 серпня, 02:12:34

Керівники облради представили Василя Куліду колективу управління комунального майна

28.01.2021   10:19Агенцiя

27 січня голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїми першим заступником Ніною Лемеш і заступником Дмитром Блаушем представили Василя Куліду колективу управління комунального майна обласної ради.

Голова обласної ради Олена Дмитренко повідомила, що учора рішенням другої (позачергової) сесії восьмого скликання депутати призначили начальником управління комунального майна обласної ради Василя Куліду, звільнивши перед цим попереднього очільника цього уповноваженого органу Андрія Буніна у зв'язку з його переходом на виборну посаду.

Олена Дмитренко побажала Василю Куліді плідної, натхненної та продуктивної роботи, успішної взаємодії з колективом і подякувала Андрію Буніну за працю та забезпечення реалізації повноважень обласної ради по управлінню та розпорядженню майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

До привітань голови обласної ради на адресу Василя Куліди приєдналася Ніна Лемеш. Виступаюча відзначила, що з працівниками управління комунального майна співпраця була налагоджена ще за часів її перебування на посаді директора Депатраменту в облдержадміністрації, а також під час спільного вирішення багатьох питань для підготовки проєктів рішень на сесію, але саме призначення Василя Куліди на посаду стало приємною нагодою зустрітися із усім колективом. За словами першого заступника голови обласної ради, у процесі реалізації реформи децентралізації у громад виникає дуже багато питань у сфері управління комунальним майном, тож добре зкоординована робота усього колектива дозволить протистояти усім викликам.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної ради Дмитро Блауш висловив сподівання, що Василь Куліда збереже найкращі напрацювання попереднього очільника та привнесе в роботу колективу позитивні зміни.

Цього ж дня начальник управління комунального майна обласної ради Василь Куліда провів ознайомчі консультації зі своїми підлеглими, які розпочав з автобіографії. Розповідаючи про себе, Василь Куліда повідомив, що є фаховим юристом, працював на керівних посадах в правоохоронних органах Чернігівщини, начальником УМВС України в Чернігівській області, був депутатом Новгород-Сіверської районної ради і Чернігівської міської ради та членом виконкому цієї ж ради, а також два скликання обирався депутатом обласної ради. Крім того, тривалий час очолював регіональне АТ "Райффайзен Банк Аваль". Під час діалогу новопризначений керівник озвучив вимоги до виконання обов'язків посадовими особами місцевого самоврядування.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання

Викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін військової частини на Чернігівщині суд позбавив військового звання 22:23

За публічного обвинувачення Деснянської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено викладача циклової комісії військово-спеціальних дисциплін однієї з військових частин, дислокованої у смт Десна.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни 22:19

У період з 19 липня по 4 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Головного управління ДСНС України у Чернігівській області під час здійснення робіт із планового очищення території загалом виявлено та знищено у встановленому порядку 62 вибухонебезпечних предмета часів Другої світової війни.

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства

Накладено арешт на майно порушників податкового законодавства 22:13

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, встановлено факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з боку службових осіб одного з підприємств міста Чернігова.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 22:00

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи чимало держслужбовців та інших співробітників, котрі працювали в апаратах райдержадміністрацій залишилися без роботи. До їх числа потрапила Світлана Базиль з Ріпкинщини, яка все життя працювала секретарем. Свій трудовий шлях починала в Клубівській сільській раді, а потім близько 20 років була секретарем в Ріпкинській райдержадміністрації.