Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 15:38:07

В області перевіряються об'єкти, що задіяні під час підготовки та проведення виборів

16.10.2012   17:06Агенцiя

Триває передвиборча компанія кандидатів у депутати до Верховної Ради України і 28 жовтня кожен громадянин піде обирати своє майбутнє.

Під час підготовки до виборчої кампанії одним із актуальних питань стає забезпечення надійного пожежного захисту об'єктів, на яких проводитимуться вибори. У зв'язку з цим, органами державного пожежного нагляду у поточному році проведені перевірки об'єктів, на яких розташовані виборчі дільниці.

Станом на сьогоднішній день вже перевірено близько 1000 об'єктів даної категорії. За результатами перевірок запропонованих приписами ДПН до виконання майже 11 тис протипожежних заходів. Аналіз стану справ свідчить про те, що значна кількість об'єктів експлуатується з грубими порушеннями вимог правил пожежної безпеки. Найгірше становище з виконанням протипожежних заходів на виборчих дільницях склалося в Бобровицькому, Борзнянському, Варвинському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Сосницькому, Щорському районах та місті Чернігові.

На багатьох виборчих дільницях електрогосподарство не приведене у відповідність вимог електротехнічних правил, що може стати безпосередньою причиною виникнення пожежі. Шляхи евакуації не приведені у відповідність вимогам протипожежних норм та правил, не забезпечують безпечної евакуації людей при надзвичайних ситуаціях.
Всі ці вище перелічені порушення в будь-який час можуть стати безпосередньою причиною виникнення пожежі із значними матеріальними збитками та людськими жертвами, а також будуть створювати перешкоди підрозділам МНС на випадок гасіння пожежі.

Враховуючи вищевикладене, органи державного пожежного нагляду були вимушені заборонити експлуатацію 41-го приміщення та 102-х агрегатів, приладів опалення і дільниць електромереж, які експлуатувалися в пожежозагрозливому стані. До адміністративної відповідальності притягнуто 139 посадових осіб, які не забезпечили своєчасного виконання вимог правил пожежної безпеки.

По результатах перевірок органам виконавчої влади та місцевого самоврядування підготовлено та направлено 49 інформацій щодо забезпечення протипожежного захисту виборчих дільниць. З членами виборчих комісій та обслуговуючим персоналом об'єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці,  проводяться інструктажі із дотримання вимог пожежної безпеки. Розроблено пам'ятки про заходи забезпечення пожежної безпеки та розміщено їх на виборчих дільницях.

З метою недопущення виникнення пожеж під час проведення виборів, співробітниками Держтехногенбезпеки в області вживаються всі необхідні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки на об'єктах можливого розташування виборчих дільниць.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини