Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 14:00:29

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.01.2021   13:08Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 січня по 08 годину 22 січня 2021 року

МНС

МНС

Пожежі: зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі. Травмовано 1 людину. Причина - недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Вогнем пошкоджено 6 будівель.

Дорожньо-транспортні пригоди:

За інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди (м. Чернігів та Талалаївський район), внаслідок яких травмовано 2 особи.

Інформація про стан доріг на території області:

Внаслідок замерзання р. Десна з 21.01.2021 року призупинено функціонування паромної переправи між смт Сосниця та населеними пунктами Пекарівської об'єднаної територіальної громади (с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів, с. Синютин), Сосницького району. Сполучення здійснюється через Коропський район.

Протягом доби для експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування залучалося 26 одиниць спеціальної техніки та 32 працівники підрядних організацій. Ускладнень руху транспорту не зареєстровано.  

Прогноз погоди на 22 січня 2021 року

По Чернігівській області хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, слабкий туман. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 0-5º тепла.

По м. Чернігову хмарна погода з проясненням, без істотних опадів, слабкий туман. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура вночі 3-5º морозу, вдень 2-4º тепла.

Радіаційний фон на території області: м. Чернігів - 11 мкр/год, м. Сновськ - 12 мкр/год, с. Покошичі - 10 мкр/год, м. Семенівка - 11 мкр/год, м. Ніжин - 11 мкр/год, м. Прилуки - 11 мкр/год, м. Остер - 12 мкр/год.

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини