До захисту пройшли 18 проєктів розслідувань "Створюй із Суспільним". 3 - чернігівських
Із 22 січня розпочинається захист проєктів «Створюй із Суспільним. Розслідування», що пройшли пітчинги у регіональних філіях Суспільного.

До захисту відібрані 18 проєктів з 13 філій Суспільного. Найбільше ідей — від UA: ЧЕРНІГІВ, UA: ВОЛИНЬ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ОДЕСА.
«Підтримка та розвиток локальних журналістських розслідувань у регіонах — це велика відповідальність для Суспільного мовника. З командами-переможцями конкурсного відбору на всіх етапах будуть співпрацювати як наші локальні продюсери, так і національна команда розслідувачів на чолі з Інною Білецькою. Фільми-розслідування команди Суспільного вже привернули до себе увагу, а “Сто років ізоляції” — отримав міжнародну відзнаку», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.
Нагадаємо, пріоритетними напрямами для проєктів «Створюй із Суспільним. Розслідування» є такі 7 тем: медицина, освіта, бюджети, цифрова безпека громадян, корупційні зв’язки місцевих посадовців і чиновників, захист основоположних прав та свобод громадян, екологічна безпека.
«Створюй із Суспільним» — це програма співпраці із Суспільним мовником для продакшенів на умовах аутсорсу, відкритий відбір творчих проєктів для трансляції на регіональних телеканалах UA: Суспільне мовлення. 1 грудня 2020 року вперше було оголошено відбір проєктів журналістських розслідувань.
Минулого року команда Суспільного мовника розпочала роботу над власними документальними розслідуваннями. Вийшло чотири проєкти: «Дрогобич 101/1», «Сто років ізоляції», «Помилка 83» та «Канабіс. Смертельно небезпечний».
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.