Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 16:55:54

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету. Рух вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тон, буде заборонено

22.01.2021   09:34Агенцiя

21 січня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету.

До порядку денного було включено 9 проектів рішень, які стосувались: затвердження Положення про Громадську раду; звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, що встановлені без правовстановлюючих документів; встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти; доповнення списків учнів пільгових категорій на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади; заборони руху багатотоннажних транспортних засобів по м. Ніжину; затвердження переліку видів суспільно-корисних робіт і об’єктів відбування покарання у вигляді громадських робіт; розгляду матеріалів опікунської ради та затвердження персонального складу постійно діючої робочої групи з питань обліку та визначення черговості надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Виконавчим комітетом одноголосно було прийнято рішення «Про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів». Прийняття даного проекту дозволить здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка встановлена без правовстановлюючих документів на території м. Ніжина. «В місті 90% випадків, які стосуються встановлення кіосків, гаражів та інших малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів. Потрібно наводити порядок по даному напрямку, провести робочу нараду, залучивши відділ з благоустрою та муніципальну службу правопорядку-ВАРТА», - зазначив Олександр Михайлович.

Також на засіданні виконкому прийняли рішення «Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину». Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 02 липня 2020 року № 213 «Про заборону руху транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 18 т по м. Ніжину» втратило чинність. Відтепер рух по вулично-дорожній мережі міста Ніжина вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн, буде ЗАБОРОНЕНО. У разі виробничої необхідності щодо перевезення великовагових вантажів по м. Ніжину прийматиметься рішення виконкому у кожному окремому випадку, за відповідним зверненням. Міський голова зазначив, що дане рішення ініціював на минулому засіданні виконкому. «Це дуже важливе питання. Оскільки великогабаритні транспортні засоби пошкоджують міську інфраструктуру та дороги. Даний проект був спільно напрацьований з Нацполіцією. Правоохоронні органи жорстко контролюватимуть дотримання відповідних вимог. Управління житлово-комунального господарства та будівництва встановить нові обмежувальні дорожні знаки. Порушники штрафуватимуться, дані штрафні санкції будуть іти в бюджет Ніжинської громади. Також прийняття даного рішення дасть змогу зберегти дороги, які ми ремонтуємо та на відновлення яких потрібно витратити ще чимало коштів. По даному питанню у співпраці з Нацполіцією ми повинні навести порядок в місті Ніжині та інформувати громадян щодо заборони проїзду в місті таких великотоннажних транспортних засобів», - наголосив Олександр Кодола.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини