Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 травня, 21:44:13

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету. Рух вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тон, буде заборонено

22.01.2021   09:34Агенцiя

21 січня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету.

До порядку денного було включено 9 проектів рішень, які стосувались: затвердження Положення про Громадську раду; звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, що встановлені без правовстановлюючих документів; встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти; доповнення списків учнів пільгових категорій на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади; заборони руху багатотоннажних транспортних засобів по м. Ніжину; затвердження переліку видів суспільно-корисних робіт і об’єктів відбування покарання у вигляді громадських робіт; розгляду матеріалів опікунської ради та затвердження персонального складу постійно діючої робочої групи з питань обліку та визначення черговості надання земельних ділянок учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Виконавчим комітетом одноголосно було прийнято рішення «Про звільнення земельних ділянок та об’єктів благоустрою від тимчасових споруд, малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів». Прийняття даного проекту дозволить здійснити демонтаж тимчасової споруди, яка встановлена без правовстановлюючих документів на території м. Ніжина. «В місті 90% випадків, які стосуються встановлення кіосків, гаражів та інших малих архітектурних форм, що встановлені без правовстановлюючих документів. Потрібно наводити порядок по даному напрямку, провести робочу нараду, залучивши відділ з благоустрою та муніципальну службу правопорядку-ВАРТА», - зазначив Олександр Михайлович.

Також на засіданні виконкому прийняли рішення «Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину». Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 02 липня 2020 року № 213 «Про заборону руху транспортних засобів, загальна маса яких перевищує 18 т по м. Ніжину» втратило чинність. Відтепер рух по вулично-дорожній мережі міста Ніжина вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн, буде ЗАБОРОНЕНО. У разі виробничої необхідності щодо перевезення великовагових вантажів по м. Ніжину прийматиметься рішення виконкому у кожному окремому випадку, за відповідним зверненням. Міський голова зазначив, що дане рішення ініціював на минулому засіданні виконкому. «Це дуже важливе питання. Оскільки великогабаритні транспортні засоби пошкоджують міську інфраструктуру та дороги. Даний проект був спільно напрацьований з Нацполіцією. Правоохоронні органи жорстко контролюватимуть дотримання відповідних вимог. Управління житлово-комунального господарства та будівництва встановить нові обмежувальні дорожні знаки. Порушники штрафуватимуться, дані штрафні санкції будуть іти в бюджет Ніжинської громади. Також прийняття даного рішення дасть змогу зберегти дороги, які ми ремонтуємо та на відновлення яких потрібно витратити ще чимало коштів. По даному питанню у співпраці з Нацполіцією ми повинні навести порядок в місті Ніжині та інформувати громадян щодо заборони проїзду в місті таких великотоннажних транспортних засобів», - наголосив Олександр Кодола.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться

Британська розвідка порахувала руйнування на Чернігівщині. І каже, що обстріли продовжаться 20:07

У Чернігівській області приблизно 3500 будівель зруйновані або пошкоджені під час просування (а потім і виходу звідти) Росії до української столиці, інформує Міністерство оборони Великої Британії.

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції

Новий конкурс грантів від Міжнародної організації з міграції 20:00

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

У Чернігові презентували онлайн-проєкт

У Чернігові презентували онлайн-проєкт "Inter arma…" 14:11

Художній музей Галагана презентував виставку мистецького онлайн проєкту "Inter arma…", який пропонує до перегляду роботи художників, створені під час або під впливом широкої війни росії проти України.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні

Збільшилася кількість загиблих внаслідок авіаудару по Десні 14:02

Кількість загиблих та травмованих людей, внаслідок завданого росіянами авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині, зросла.

Виправдовування збройної агресії РФ проти України  - блогерці з Чернігова повідомили про підозру

Виправдовування збройної агресії РФ проти України - блогерці з Чернігова повідомили про підозру 13:54

Правоохоронці повідомили про підозру чернігівській блогерці, яка виправдовувала збройну агресію російської федерації проти України.