Аудитори впродовж 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 26 млн грн
За результатами проведених фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області заходів державного фінансового контролю впродовж 2020 року виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 47 млн грн.
Завдяки проведеній роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 26 млн грн.
За результатами аудитів, ревізій і перевірок керівниками місцевих органів влади, підприємств та організацій прийнято 60 управлінських рішень.
За результатами проведених державних фінансових аудитів надано 73 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів та майна. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатами впроваджених 62 рекомендацій становить понад 13 млн грн.
За вчинені фінансові порушення 134 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 27 – до матеріальної, 7 – до дисциплінарної.
До об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано 71 захід впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органом прокуратури ініційовано 12 позовів щодо усунення виявлених порушень.
Правоохоронним органам передано матеріали 36 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 19 досудових розслідувань та вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.