Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 05:26:20

Упродовж минулої доби вогнеборцями ліквідовано 6 пожеж в житловому секторі, загинуло 2 людини

21.01.2021   11:21Агенцiя

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 6 пожеж у приватному житловому секторі громадян, під час яких нажаль загинуло 2 людини.

У 5 випадках  загорання сталися через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і димарів, ще в одному внаслідок необережного поводження з вогнем.

Так, 20 січня о 23:56 до Служби порятунку "101" смт Козелець надійшло повідомлення про пожежу в одному з будинків по вул. Зайцева, що в м. Остер. За викликом на місце події оперативно прибуло три відділення У ДСНС України у Чернігівській області у складі 7 чоловік особового складу та 3 одиниць техніки.
На той момент в будинку спостерігалося горіння та щільне задимлення. В апаратах захисту органів дихання та зору надзвичайники спільними діями о 00:25 загоряння локалізували, а о 02:35 остаточно ліквідували.
Під час гасіння в одній з кімнат помешкання вогнеборці виявили тіло 65-річного власника помешкання без ознак життя.

Причиною трагічного випадку ймовірно послужило необережне поводження з вогнем загиблого.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини