Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 09:00:46

Прокуратурою пред’явлено адміністративний позов з вимогою ліквідувати так зване "Смоляне озеро" в Чернігові

19.01.2021   08:29Агенцiя

На момент подачі позову Чернігівська міська рада та суб’єкт господарювання, як орендар зазначеної земельної ділянки, не вжили жодних дій на усунення встановлених порушень природоохоронного законодавства.

За результатами вивчення інформації щодо стану додержання вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження із відходами на території міста Чернігова, місцевою прокуратурою пред’явлено адміністративний позов до Чернігівської міської ради та суб’єкта господарювання з вимогою ліквідувати несанкціоноване розміщення відходів мазуту на земельній ділянці, яка розташована між огорожею колишнього ПАТ «Чернігівський м’ясокомбінат» та залізничною колією  Чернігів – Горностаївка, загальною площею 672 кв.м.
Державною екологічною інспекцією за результатами перевірок направлялись листи до міської ради щодо необхідності вжиття заходів з ліквідації техногенного забруднення навколишнього середовища, які залишилися без відповідного реагування.

У жовтні 2020 року Державною екологічною інспекцією у Чернігівській  області задокументовано факт забруднення земельної ділянки у зв’язку із несанкціонованим розміщенням відходів мазуту.
Вказане є порушенням вимог ст. 45 Закону України «Про охорону земель», ст. 52 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 34 Закону України «Про відходи».

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини