У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий
Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій.
У минулому році послугами пунктів обігріву в нашому місті скористалося 277 чоловік. Із них половина – пунктом обігріву у Центрі соціальної адаптації бездомних та безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33). Решта – такими пунктами у лікарнях і центрах соціального обслуговування населення.
У зв’язку зі встановленням карантину з метою запобігання поширенню COVID-19 поки що визначена менша кількість пунктів обігріву у місті Чернігові.
А саме:
ГО «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних»
Вул. Святомиколаївська, 33
(цілодобово)
930-036
Територіальний центр соціального обслуговування населення Деснянського району Чернігівської міської ради
Вул. Рокоссовського, 18
(у холі, в робочий час)
671-567
Територіальний центр соціального обслуговування населення Новозаводського району Чернігівської міської ради
Вул. Текстильників, 25
(у холі, в робочий час)
667-548
Усі, кому загрожує переохолодження і хто потребує допомоги, можуть звернутися до пункту і обігрітися. Кожному надаватиметься тимчасовий прилисток, ковдра, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. Візуально ці визначені місця будуть позначені табличками «Пункт обігріву».
У разі пом’якшення карантинних заходів кількість Пунктів обігріву в Чернігові буде збільшена.
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.