У Прилуках поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб
Прилуцькі поліцейські вчора мусили відпрацювати виклик на вигаданий особливо тяжкий злочин, отриманий від нетверезого мешканця одного з приміських сіл. Своїм вчинком заявник відволікав поліцейських від надання допомоги тим, хто її реально потребує, тож відносно нього складено адміністративний протокол.
На спецлінію «102» надійшов анонімний виклик із села неподалік Прилук. Чоловічий голос повідомив, що він убив дорослого та ще двох дітей, але точної адреси не назвав.
Поліцейські миттєво відреагували на виклик та прибули у вказане заявником село. Поспілкувавшись із сільським старостою та опитавши численних місцевих мешканців, за деякий час правоохоронці встановили і особу заявника, і адресу, звідки телефонували.
Поліцейські встановили, що повідомлення про страшний злочин було хибним. Таку поведінку 36-річного правопорушника спричинила велика кількість алкоголю, спожитого у веселій компанії. Чоловіка потягло на жарти, й він зателефонував до поліції та швидкої медичної допомоги, розповідаючи про вигадане вбивство кількох людей.
Відносно правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення (завідомо неправдивий виклик спеціальних служб). На горе-жартівника чекає чималий штраф.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.