Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 01:19:49

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула 32 питання порядку денного

15.01.2021   09:38Агенцiя

Доцільність встановлення світлофорних об’єктів, облаштування пристроїв примусового зниження швидкості, нерегульованого пішохідного переходу, зупинки громадського транспорту та дорожніх знаків на вулицях Чернігова розглядали на засіданні постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті 13 січня.

Члени комісії (до складу якої входять представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, депутати міської ради, а також представники правоохоронних органів) загалом розглянули 32 питання порядку денного, 8 з яких підтримали. Порядок денний засідання формується переважно за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надійшли у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів.

Так, комісія підтримала звернення Чернігівського прикордонного загону стосовно облаштування нерегульованого пішохідного переходу по вул. Квітневій, 3-В та встановлення відповідних дорожніх знаків і нанесення розмітки. Також нерегульований освітлений пішохідний перехід облаштують по вул. Пушкіна (в районі будинку №11 біля повороту на вул. Святомиколаївську, 37).

Крім того, за пропозицією КП «Міськсвітло» на ряді вулиць міста, поки як експеримент, будуть встановлені додаткові елементи світлофорних об'єктів - зелені стрілки на білому фоні біля червоного сигналу світлофора. Вони дозволяють рух у напрямку стрілки при будь-якому сигналі світлофора, але, повертаючи в напрямку стрілки, водії повинні дати дорогу іншим учасникам дорожнього руху.

Такі знаки, що дозволятимуть поворот праворуч, у майбутньому розмістять за наступними адресами:
    з усіх сторін на перехресті вул. Жабинського – пр. Перемоги;
    з пр. Перемоги на вул. Хлібопекарська та з вул. Хлібопекарська на пр. Перемоги;
    з усіх сторін на перехресті вул. Реміснича – пр. Перемоги;
    з пр. Перемоги на вул. П’ятницька та з вул. П’ятницька на пр. Перемоги;
    з вул. Мстиславська на пр. Перемоги;
    з усіх сторін на перехресті вул. Гонча – пр. Перемоги;
    з вул. Єлецька на пр. Миру;
    з вул. С. Русової на пр. Миру та з вул. В. Чорновола на пр. Миру;
    з вул. Котляревського на пр. Миру;
    з усіх сторін на перехресті вул. М. Небаба – пр. Миру;
    з усіх сторін на перехресті вул. Громадська - пр. Миру – вул. Льотна;
    з усіх сторін на перехресті вул. Музична – вул. Івана Мазепи;
    з усіх сторін на перехресті вул. Любецька – вул. В. Чорновола;
    з усіх сторін на перехресті вул. Глібова – вул. Красносільського;
    з усіх сторін на перехресті вул. Івана Мазепи – вул. Реміснича;
    з усіх сторін на перехресті вул. Київська – вул. П’ятницька;
    з усіх сторін на перехресті вул. Київська – вул. Гонча;
    з усіх сторін на перехресті вул. Героїв Чорнобиля – вул. Мстиславська;
    з усіх сторін на перехресті вул. Героїв Чорнобиля – вул. Алексєєва;
    з усіх сторін на перехресті вул. Шевченка – вул. Гонча;
    з усіх сторін на перехресті вул. Шевченка – вул. О. Молодчого;
    з вул. Кільцева на вул. Шевченка;
    з усіх сторін на перехресті вул. Кільцева -  вул. Захисників України;
    з усіх сторін на перехресті вул. Кільцева – вул. 1-го Травня;
    з усіх сторін на перехресті вул. Ріпкинська – вул. Старобілоуська.

Комісія також підтримала звернення Управління патрульної поліції Чернігівської області щодо зміни організації дорожнього руху на перехресті проспект Перемоги – вул. Реміснича. За словами представника патрульної поліції, на цій ділянці дуже часто створюються аварійні ситуації, тому тут треба встановити дорожній знак 5.18, який показує дозволений напрямок руху по смузі, та нанести відповідну розмітку. Ці роботи будуть виконуватися при сприятливих погодних умовах.

Низку інших питань порядку денного комісія відхилила через недоцільність чи відсутність техніко-економічного обґрунтування. Хоча деякі пропозиції будуть враховуватися у майбутньому при загальній реконструкції вулиці. Були й питання, які комісія відправила на доопрацювання, оскільки вони потребують детальнішого вивчення. Зокрема, це питання стосовно перенесення нерегульованого пішохідного переходу від вул. Бєлова, 20 в районі зупинок громадського транспорту «вул.Бєлова» біля житлових будинків №14, №9. За пропозицією комісії тут необхідно більш детально вивчити пішоходопотік, і після цього за потреби перенести нерегульований пішохідний перехід. Тож це питання розглядатимуть на наступному засіданні комісії.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини