Виявлено 7 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 12 січня в області зафіксовано 7 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.
У Куликівському районі виявлено захворювання у п’яти жителів, у Козелецькому та Менському — по одному. З них двоє госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.
За минулу добу зафіксовано два летальних випадки. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 74-річна жінка у Прилуцькому районі та 81-річний чоловік у Козелецькому районі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 125 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 11 осіб, у Ніжині — 16, у Прилуках, у Борзнянському та Носівському районах — по 7, у Новгород-Сіверському — 14, у Менському та Козелецькому — по 9, у Корюківському — 10, у Ніжинському — 8, у Ріпкинському та Ічнянському — по 6, у Чернігівському — 5, у Варвинському — 4, у Прилуцькому та Талалаївському — по 3. З них 11 перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.
Загалом на Чернігівщині 31 546 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 19 625 пацієнтів одужало;
– 11 035 — лікується амбулаторно;
– 403 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 452 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 200 ПЛР-досліджень та 550 ІФА-тестувань.

Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.