Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 травня, 20:04:33

Відбулося перше в новому році засідання постійної комісії облради з питань бюджету

12.01.2021   10:20Агенцiя

11 січня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів, на якому обговорювався проєкт обласного бюджету на 2021 рік. Провів роботу комісії її голова Ярослав Куц.

До розгляду основного фінансового документу Чернігівщини були запрошені очільники всіх постійних комісій обласної ради восьмого скликання, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які, на жаль, проігнорували офіційні запрошення, і в роботі бюджетної комісії участі не взяли.

Проєкт бюджету представив директор Департаменту фінансів обласної держадміністрації Валерій Дудко. Він поінформував присутніх про виклики нового кошторису для Чернігівщини. Це помітний дефіцит грошових видатків у порівнянні з минулорічним фінансовим документом...

У зв'язку з цим у народних обранців виникло багато запитань, проте керівники галузевих підрозділів обласної виконавчої влади, що мали можливість на них відповісти, не змогли це зробити із вже зазначеної вище причини. Як результат, постійною комісією з питань бюджету було прийнято рішення звернутися до обласної держадміністрації із проханням надати роз'яснення стосовно окремих статей бюджету.

На завершення засідання постійної комісії перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш зазначила, що, незважаючи на низку вже відомих причин, які гальмують проведення другої сесії восьмого скликання, обласна представницька та виконавча влада повинні докласти взаємних зусиль аби вже найближчим часом затвердити важливі для Чернігівщини нормативні акти, в тому числі і новий обласний бюджет.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою

Співпрацюємо кожного дня: Тимошенко розповів про поліпшення діалогу з місцевою владою 17:48

Заступник голови Офісу Президента, координатор програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко вважає, що співпраця держави з органами місцевого самоврядування дуже змінилося після місцевих виборів у 2020 році.

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом

Патрульні виявили водія з імовірно підробленим посвідченням на право керування транспортним засобом 14:41

Вихідними один із патрульних екіпажів на вулиці Козацькій зупинив легковий автомобіль Renault Logan, водій якого порушив правила дорожнього руху.

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі

Тринадцять громад Чернігівщини беруть участь у конкурсі "Наша громада". Підтримайте! 14:26

Конкурс «Наша громада» проводиться для територіальних громад з 29 березня до 30 вересня й організований у рамках Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Наближається день, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу. ВІДЕО 14:14

Зустріч із головою правління Чернігівського обласного відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Анжелою Мойсієнко.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:21

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.