На Чернігівщині за вихідні виявили 39 порушень карантину
39 адмінпротоколів за порушення карантину склали поліцейські на Чернігівщині за вихідні. Найбільше – в Чернігові, Ніжині та Прилуках. Про це Суспільному повідомила речниця поліції області Наталія Слабеняк.
З її слів, протоколи складали як на споживачів послуг, так і на підприємців. За порушення карантинних вимог передбачений штраф – від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це від 17 до 34 тисяч гривень.
Нагадаємо, посилений карантин по всій Україні запровадив Кабінет Міністрів України. Триватиме він з 8 до 24 січня 2021 року. Маски потрібно носити у громадському транспорті, будинках та спорудах. Не можна перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу. Забороняється відвідувати заклади освіти, крім дитсадків, працювати розважальним закладам та торгово-розважальним центрам. Кафе, бари, ресторани працюють у режимі доставки та видачі замовлень на виніс.
Заборонена також робота фітнес-залів, басейнів, непродовольчих ринків, кінотеатрів, театрів та інших закладів культури.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.