Скеровано до суду обвинувальний акт відносно молодика, який зґвалтував неповнолітню
Санкція ч.3 ст.152 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
Чернігівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом зґвалтування неповнолітньої (ч.3 ст.152 КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення раніше судимому 27-річному місцевому мешканцю у тому, що у серпні 2020 року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зайшовши до жіночої вбиральні одного з закладів громадського харчування м.Чернігова, де в той час знаходилась неповнолітня потерпіла, всупереч її волі, згвалтував останню.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.