Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 10:19:30

Виявлено 35 нових випадків COVID-19

06.01.2021   17:32Агенцiя

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 6 січня в області зафіксовано 35 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

У Чернігові виявлено захворювання у 16 мешканців, у Козелецькому та Чернігівському районах - у восьми, у Менському районі захворіли двоє, а у Городнянському - один житель. З них дев'ятеро госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

За минулу добу зафіксовано дев'ять летальних випадків. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли четверо мешканців Чернігова: 55-річний чоловік та троє жінок (71, 73 та 85 років), 66-річна та 80-річна жительки Ріпкинського району, 79-річний мешканець Варвинського району,
93-річний житель Козелецького району та 60-річний житель Городнянського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу в області ще 566 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 111 осіб, у Ніжині - 53, у Варвинському районі - 43, у Козелецькому - 39, у Прилуках та Корюківському районі - 38, у Бахмацькому - 27, у Борзнянському та Ніжинському - по 19, у Менському - 18, у Новгород-Сіверському та Сосницькому - 17, у Ріпкинському - 16, у Чернігівському - 15, у Ічнянському - 13, у Бобровицькому - 12, у Прилуцькому та Срібнянському - 11, у Коропському, Куликівському, Носівському та Семенівському - по 8, у Сновському - 7, у Талалаївському - 6, у Городнянському - 4. З них 53 перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 30 672 з них:
- 18 760 пацієнтів одужали;
- 11 042 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 392 госпіталізовані до лікарень;
- 447 летальних випадків;
- 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в регіоні проведено 698 ПЛР-тестів та 985 ІФА-досліджень.

- Під час свят хочеться нагадати про важливість дотримання карантинних правил. Правильно носіть маски, уникайте натовпу, дотримуйтеся фізичної дистанції. Вітайте родичів, а особливо літніх, за допомогою телефону або відео зв'язку. Залишайтеся в безпеці та здорові протягом зимових канікул! Переконайтеся, що ваш будинок добре провітрюється свіжим і чистим повітрям, — зазначає заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.
Завжди пам’ятайте прості правила, які можуть запобігти захворюванню на COVID-19: фізична дистанція, маски, гігієна рук, провітрювання приміщень та перевірена інформація.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини