Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 04:41:42

У Чернігівській ОДА проаналізували ситуацію з реєстрацією податкових накладних сільгоспвиробників

06.01.2021   13:39Агенцiя

5 січня під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Олександра Савченка відбулося засідання робочої групи, в ході якого було проаналізовано стан реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (розрахунків коригувань), наданих сільськогосподарськими товаровиробниками Чернігівщини.

Основну увагу було приділено вирішенню проблемних питань, пов’язаних із зупиненням або відмовою аграрним підприємствам області в реєстрації фінансової документації.

Щодо поточної ситуації із реєстрацією податкових накладних фермерських господарств регіону доповів Руслан Погрібний, заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

Так, у 2020 році до ГУ ДПС у Чернігівській області на реєстрацію надійшло понад 3 мільйона податкових накладних/розрахунків коригування на загальну суму понад 14,6 млрд гривень. При цьому майже 137 тисяч або 4,4% документів, на суму майже 5 млрд грн або 33%, надійшло від підприємств, які працюють у галузі сільського господарства.

Відсоток призупинення податкових накладних/розрахунків коригування, надісланих сільгоспвиробниками на реєстрацію, становить 2,9%, що значно вище загального показника по області, який дорівнює 0,6%.

Робоча група й надалі продовжуватиме працювати над вирішенням податкових питань сільгосппідприємств. У разі виникнення проблем з реєстрацією податкових накладних, аграрії можуть звертатися до секретаря робочої групи, заступника начальника управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Жука Василя Олексійовича за тел. (0462) 77-89-45.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.