У Чернігівській ОДА проаналізували ситуацію з реєстрацією податкових накладних сільгоспвиробників
5 січня під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Олександра Савченка відбулося засідання робочої групи, в ході якого було проаналізовано стан реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (розрахунків коригувань), наданих сільськогосподарськими товаровиробниками Чернігівщини.

Основну увагу було приділено вирішенню проблемних питань, пов’язаних із зупиненням або відмовою аграрним підприємствам області в реєстрації фінансової документації.
Щодо поточної ситуації із реєстрацією податкових накладних фермерських господарств регіону доповів Руслан Погрібний, заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.
Так, у 2020 році до ГУ ДПС у Чернігівській області на реєстрацію надійшло понад 3 мільйона податкових накладних/розрахунків коригування на загальну суму понад 14,6 млрд гривень. При цьому майже 137 тисяч або 4,4% документів, на суму майже 5 млрд грн або 33%, надійшло від підприємств, які працюють у галузі сільського господарства.
Відсоток призупинення податкових накладних/розрахунків коригування, надісланих сільгоспвиробниками на реєстрацію, становить 2,9%, що значно вище загального показника по області, який дорівнює 0,6%.
Робоча група й надалі продовжуватиме працювати над вирішенням податкових питань сільгосппідприємств. У разі виникнення проблем з реєстрацією податкових накладних, аграрії можуть звертатися до секретаря робочої групи, заступника начальника управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Жука Василя Олексійовича за тел. (0462) 77-89-45.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).