Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 6 пожеж, 1 особа загинула
Упродовж минулої доби пожежно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, 4 з яких виникло у житловому секторі громадян, 1 на об'єкті та 1 на транспорті.
Причини загорянь: недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей і димарів, підпал, електростатичний розряд тощо.
4 січня о 23:00 до Служби порятунку "101" у м. Борзна надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в селі Сидорівка, що за 35 кілометрів від районного центру. За викликом на місце події прибуло відділення 24-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. На той момент в будинку спостерігалося горіння.
У апаратах захисту органів дихання та зору надзвичайники о 23:58 пожежу локалізували, а о 00:05 остаточно ліквідували. Під час гасіння в одній з кімнат помешкання вогнеборці виявили обгоріле тіло 92-річного господаря. Наразі причина виникнення пожежі встановлюється.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.