Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 12:36:51

Двоє обвинувачуються прокуратурою у незаконному позбавленні волі неповнолітнього

05.01.2021   08:11Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Козелецького відділу Ніжинської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох осіб, обвинувачених у грабежі (ст. 186 КК України), незаконному позбавленні волі людини (ст. 146 КК України) та у примушуванні до виконання цивільно-правових зобов’язань (ст. 355 КК України).

За даними слідства 24-річний обвинувачений та його 19-річний спільник у жовтні 2020 року, погрожуючи застосуванням фізичної сили, примусили неповнолітнього залізти у багажне відділення автомобіля одного із учасників та відвезли у поле неподалік м. Остер Козелецького району.

Незаконно утримуючи хлопця, чоловіки змусили його роздягнутись до нижньої білизни та написати боргову розписку про повернення одному із обвинувачених грошових коштів за здійснення ремонту автомобіля.

У подальшому скрутили руки потерпілого мотузкою та прив’язали до фаркопу автомобіля, висловлюючи погрозу тягти за транспортним засобом.

Згодом молодики все ж таки припинили свої злочинні дії та відпустили неповнолітнього.
Водночас, в їх діях вбачаються ознаки вищевказаних кримінальних правопорушень, у зв’язку з чим прокуратурою затверджено обвинувальний  акт та направлено до суду для розгляду по суті.

Діяння, передбачене ч. 1 ст. 186 КК України карається штрафом від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років; ч. 2 ст. 146 КК України – обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк; ч. 2 ст. 355 КК України –позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини