Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 08:17:14

Обвинувальний акт щодо чотирьох учнів, які займалися розбоєм на вулицях Чернігова скеровано до суду

04.01.2021   08:51Агенцiя

В серпні-вересні поточного року четверо неповнолітніх хлопців 2003-2005-го років народження здійснили розбійні напади на двох містян з метою заволодіння особистим майном останніх.

Один з обвинувачених - школяр, троє інших - учні одного з чернігівських училищ та ліцею. Аби жертви не чинили опір зловмисники залякували їх за допомогою ножа.

Так, в потерпілого 2000-го року народження, зловмисникам вдалося відняти мобільний телефон, карту пам’яті та навушники, спричинивши йому матеріальну шкоду на загальну суму 2 357 грн. Подія трапилась біля будинку №18а по вул. Рокосовського на початку серпня у нічний час.  

Іншому потерпілому 2001-го року народження наприкінці вересня довелося віддати нападникам золотий перстень вартістю 2 989 грн. Чоловіка, погрожуючи ножем, змусили пройти з двору багатоповерхівки на вул. 1 Травня до території, де знаходиться будівля діалізного центра «Фрезеніус». Після чого, заволодівши ювелірним виробом, неповнолітні зникли з місця скоєння злочину.

Встановити особи правопорушників вдалося в ході проведення оперативних заходів, в тому числі завдяки проаналізованим даним з камер відеоспостереження медцентру та ломбарду, в який вони здавали речі потерпілих.

Правова кваліфікація кримінальних правопорушень щодо всіх чотирьох неповнолітніх визначена за ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокурором Чернігівської місцевої прокуратури направлено до суду.

Довідково: покарання за ч. 2 ст. 187 КК України передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

Згідно з ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Е-сервіси, штучний інтелект та євроінтеграція: в ДПС розповіли про перші кроки спільного проєкту з Естонією 11:30

Перші підсумки співпраці ДПС та Естонського податкового та митного комітету у рамках Меморандуму обговорили керівники відомств Леся Карнаух та Райго Уукківі під час засідання Керівної ради спільного проєкту «Підтримка цифровізації податкового адміністрування ДПС».

У Чернігові жінку судитимуть за збут психотропних речовин 11:27

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно жительки м.Чернігова, яка організувала збут особливо небезпечних психотропних речовин на території міста.

Чернігівщина доєдналася до 8-го Всеукраїнського забігу «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 11:24

Понад 500 учасників зібралися в одному з парків обласного центру зранку 30 серпня, у проміжку між повітряними тривогами, щоб пробігти дистанцію, присвячену загиблому Герою чи Героїні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.

Актуалізувати потреби та ознайомитися зі зробленим: Чернігівщину відвідали представники «Партнерства за сильну Україну» 11:17

Програма «Партнерство за сильну Україну» розпочала працювати в Чернігівській області ще у квітні 2022 року. Спершу зусилля були спрямовані на розмінування та очищення територій від вибухонебезпечних предметів, а також на підтримку місцевих органів влади у відновленні ключових послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини