Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві жінки, скоєному під Новий рік
2 січня поліція затримала чоловіка за підозрою у причетності до вбивства 56-річної мешканки одного з сіл Бахмацького району.
Потерпілу з тілесними ушкодженнями шиї та грудної клітки знайшли у власній оселі, де вона мешкала самотньо. Повідомлення про це поліція отримала 31 грудня 2020 року близько 23-ї години.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Бахмацького відділення поліції, співробітники Управління карного розшуку та Слідчого управління ГУНП в Чернігівській області, Бахмацька місцева прокуратура та кінолог з пошуковою собакою.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські Чернігівщини спільно з рівненськими колегами встановили особу причетного до злочину. Ним виявився 56-річний односелець потерпілої. 30 грудня між ними раптово виник конфлікт, чоловік схопив ножа і вбив ним сусідку.
Зловмисник був раніше судимий за вбивство та крадіжки. Після скоєного чоловік хотів втекти до однієї з сусідніх країн, скориставшись запрошенням роботодавця.
Поліцейські затримали підозрюваного у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У ході невідкладних слідчих дій було вилучено низку речових доказів та направлено їх на проведення експертних досліджень.
Слідчі відкрили провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Нині триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression