Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 08:24:47

Коштом Фонду боротьби з COVID-19 область отримає вісім сучасних рентгенівських діагностичних апаратів та десять апаратів ультразвукової діагностики

31.12.2020   10:36Агенцiя

У грудні Кабінет міністрів України за ініціативою Президента України розподілив для Чернігівської області 57,8 мільйона гривень для забезпечення опорних медичних закладів рентгенівськими діагностичними стаціонарними системами загального призначення та апаратами ультразвукової діагностики. Гроші надійшли 23 грудня.

Згідно із чинним законодавством закупівля УЗД та цифрових рентгенів здійснюється без застосування процедури електронних закупівель, разом з тим голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко прийняла принципове рішення провести вказану закупівлю на конкурентній основі із залученням максимальної кількості учасників.

Крім того, голова ОДА доручила залучити до засідання конкурсної комісії спеціалістів рентгенологів та лікарів з Чернігівської обласної лікарні. Було прийнято рішення придбати обладнання лише у дистриб’юторів відомих світових брендів - виробників рентгенів та УЗД.

У четвер за результатами засідання вже були визначені постачальники, обладнання яких не тільки відповідає технічному завданню Міністерства охорони здоров'я, але і має додаткові опції, які дозволяють здійснювати більш точну діагностику завдяки високій роздільні здатності та має мінімальне променеве навантаження на пацієнта. За результатами перемовин компанії постачальники запропонували знижки на обладнання, що дало змогу заощадити 2,4 млн грн державних коштів.

- Ми змогли законтрактувати постачання вкрай необхідних зараз цифрових рентгенів та апаратів ультразвукової діагностики від найкращих світових виробників у найкоротший термін у найбільш складний в організаційно-фінансовому плані період року з максимальною прозорістю та з економією державних коштів. Хоча це обладнання зараз закуповується, по-перше, для боротьби з COVID-19, воно, взагалі, дуже важливе для надання якісної медичної допомоги мешканцям області, - розповіла голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини