Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 02:08:21

AB InBev Efes Україна та "Чернігівська політехніка" встановили електропарковку на території університету

31.12.2020   08:03Агенцiя

Щоб реалізувати бачення сталого майбутнього, компанія AB InBev Efes Україна спільно зі студентами Національного університету «Чернігівська політехніка» за підтримки Чернігівської ОДА ініціювала соціальний проєкт — будівництво парковки з зарядкою для електротранспорту на території навчального закладу. Очікується, що це слугуватиме поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в місті та регіоні в цілому.

руки

руки

Уже зараз студенти «Чернігівської політехніки» добираються до університету на електротранспорті. Але стикаються з проблемою — відсутністю спеціально обладнаного місця для його паркування і підзарядки. Маючи успішний досвід реалізації проєктів сталого розвитку, команда студентів «Чернігівської політехніки» вирішила це питання за допомогою побудови спеціальної парковки для електровелосипедів, скутерів, гіробордів та інших видів електротранспорту. Спочатку станція налічуватиме 10 паркомісць. Проєкт реалізовано за підтримки компанії AB InBev Efes Україна.

«Світ змінюється, й важливо залишатися відкритими новим і прогресивним рішенням. Сфера транспорту також видозмінюється, з'являються більш екологічні засоби пересування містом. Спільний проєкт із «Чернігівською політехнікою» відповідає нашому глобальному баченню сталого розвитку світу. Ми раді розширювати партнерство з молодими талантами і підтримувати важливі соціальні проєкти по всій Україні», — коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Під час реалізації проєкту електропарковки перед студентами стояло завдання створити об'єкт із сучасним дизайном, захистом від атмосферних опадів та відеоспостереженням. Станція буде оснащена можливостями зарядки від джерел сонячної енергії. Також вона підтримуватиме широкий спектр інтерфейсів для підключення і заряджання акумуляторів різних типів.

«Наш університет активно використовує технологічні рішення в освітньому процесі та є центром сучасних інноваційних технологій сталого розвитку. Так, викладачі спільно зі студентами вже успішно реалізували проєкти зі створення інформаційно-вимірювальних систем із живленням від сонячних панелей, маємо досвід створення власних електричних транспортних засобів. Створення електропарковки й місця для зарядки такого типу транспорту — наступний крок до побудови зеленої інфраструктури університету. Крім того, даний об'єкт в подальшому буде використовуватися студентами для проведення наукових робіт з підвищення ефективності інтелектуальних систем моніторингу. Ми вдячні компанії AB InBev Efes Україна за підтримку і можливість створювати екологічний світ разом», — зазначає Анатолій Приступа, координатор проєкту від НУ «Чернігівська політехніка».

Спочатку студенти зможуть безкоштовно заряджати електротранспорт на парковці університету. Надалі ж її оснастять сучасною технологією моніторингу, що дозволить оплачувати електроенергію, використану для підзарядки акумуляторів кожного транспортного засобу.

«Ми пишаємося українськими студентами, які своїми ідеями і талантами прокладають шлях до більш чистого й ефективного майбутнього. Створення електропарковки на території Національного університету «Чернігівська політехніка» — це пілотний проєкт, який слугуватиме поштовхом для розвитку зеленої інфраструктури в регіоні», — підкреслює Світлана Святушенко, заступниця начальника управління енергетики, житлово-комунального господарства та благоустрою, начальниця відділу палива й енергетики при департаменті енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».