Патрульні розшукали чоловіка, який може бути причетним до хуліганства
Близько 2-ї ночі на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Громадській невідомий пошкодив фасад приватного будинку. За вказаною адресою направили один з екіпажів патрульної поліції.
Прибувши на місце, інспектори оглянули будинок і побачили на одній з зовнішніх стін плями чорного кольору. Заявниця розповіла, що бачила, як невідомий чоловік щось жбурляв у будинок, в наслідок цього з’явилися плями. Жінка описала невідомого та вказала приблизний напрямок, куди той пішов.
Під час відпрацювання орієнтування неподалік пошкодженого будинку патрульні помітили громадянина, який, побачивши поліцейське авто, заметушився. Чоловік помітно нервував. Охоронці порядку звернули увагу на його руки – вони були забруднені темною речовиною. Громадянин неохоче відповідав на запитання і постійно плутався.
З’ясувалося, що невідомий – це 42-річний житель Чернігова. Його доставили на місце події. Заявниця одразу упізнала громадянина і повідомила, що саме він пошкодив фасад будинку.
Патрульні достав чоловіка до Чернігівського відділу поліції.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.