Виявлено 65 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 грудня в області виявлено 65 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.
У Чернігові захворіли 47 жителів, ще 17 у Ніжині та один у Ніжинському районі. Троє з них перебувають на госпіталізації, інші лікуються амбулаторно.
На жаль, зафіксований летальний випадок. У Прилуках з підтвердженим діагнозом COVID-19 померла 67-річна жінка. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу в Чернігівській області ще 77 пацієнтів одужали від COVID-19. Серед них у Чернігові 55 осіб, у Ніжині — 17 та у Прилуках — 5. З них перебувають на госпіталізації – 17, інші лікуються амбулаторно.
Всього підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 29 230, з них:
— 16 303 пацієнтів одужали;
— 11 925 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
— 567 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
— 404 летальних випадків;
— 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено 96 ПЛР-тестів та 724 ІФА-досліджень.
У святковий період всім нам хочеться бути поряд з близькими та рідними.
Звичайно, пандемія COVID-19 вносить корективи у плани на Новий рік та Різдво, та це не означає, що ми не можемо святкувати.
Єдине що цьогоріч ми маємо бути винахідливими та знайти альтернативні та, головне, безпечні способи святкування, щоб захистити себе та своїх близьких.
Уникайте великих зборів у святкові дні, правильно носіть маски та дотримуйтеся фізичної дистанції, спілкуйтеся з літніми родичами за допомогою телефону або відеозв'язку.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.