Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 02:21:24

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада

28.12.2020   12:06Агенцiя

28 грудня відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

На початку засідання Олександр Кодола підвів підсумки роботи минулого тижня. Проводилася плідна робота щодо ухвалення бюджету Ніжинської міської територіальної громади на 2021 рік. Працювала профільна депутатська бюджетна комісія. Відбулася сесія міської ради, на якій ухвалили бюджет громади на наступний рік. «Бюджет затверджений в обсязі 536 млн грн. Звичайно, хотілось би більше. Тому продовжуємо роботу над збільшенням дохідної частини міського бюджету. Збільшення відбуватиметься в результаті ефективної роботи економіки міста, відкриття нових підприємств, роботи бізнесу. Як мінімум тих 200 підприємств, які працюють в нашому місті (але зареєстровані за його межами), поступово мають зареєструватися в Ніжині», - зазначив Олександр Михайлович.

Минулого тижня продовжувалась важлива робота, що стосується підтримки головної центральної міської лікарні ім. М. Галицького. Спільно з банком ПУМБ для потреб лікарні були вручені ще 5 кисневих концентраторів. Також спільно з аграрною компанією «КЕРНЕЛ» для медичних працівників лікарні були передані 360 сертифікованих біозахисних костюмів. Міський голова висловив слова вдячності до всіх благодійників та підприємств, які надають матеріальну благодійну допомогу, зазначив, що дана допомога дуже важлива та потрібна в умовах сьогоднішньої пандемії коронавірусу.

Під час засідання керівники структурних підрозділів та виконавчих органів виконавчого комітету Ніжинської міської ради прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та завдання на поточний тиждень.  
Міський голова порушив питання щодо ситуації з відключенням світла по місту 24 та 25 грудня. Олександр Кодола зауважив, що за надання електроенергії та світла в місті відповідають районні електричні мережі АТ«Чернігівобленерго» - це приватна компанія, на яку міська влада, на жаль, не має впливу. Надав доручення юридичному відділу виконавчого комітету Ніжинської міської ради опрацювати варіанти подачі судових позовів від міської влади та, при необхідності, від мешканців міста, а також вияснити причини відключення електроенергії. «В місті Ніжині завжди має бути світло. У випадку аварійних ситуацій або проведення планових технічних робіт  необхідно вчасно інформувати населення», - наголосив міський голова.    

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськості

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».