Виявлено 232 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 грудня в області зафіксовано 232 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.
 
					У Чернігові виявлено 123 нових випадки, у Прилуцькому районі - 30, у Ніжині - 25, у Носівському районі - 19, у Прилуках та Козелецькому районі - по 10, у Бобровицькому та Корюківському - 8 та 7 відповідно. З них 15 госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно. 
На жаль зафіксовано чотири летальних випадки. У Прилуках з підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 87-річний чоловік та 79-річна жінка, у Прилуцькому районі - 69-річний хворий, у Носівському районі- 65-річний житель. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу в області ще 209 пацієнтів одужали від COVID-19. У Варвинському та Корюківському районах одужали по 15 осіб, у Чернігові та Козелецькому районі - по 14, у Ніжині, Ніжинському та Ріпкинському районах - по 12, у Новгород-Сіверському районі - 11, у Чернігівському - 9, у Борзнянському, Менському та Сновському - по 8, у Прилуках та районах: Бахмацькому, Ічнянському, Носівському та Срібнянському - по 7, у Коропському та Сосницькому - по 6, у Бобровицькому, Куликівському та Прилуцькому - по 5, у Городнянському, Семенівському і Талалаївському - по троє. З них 23 перебувають на госпіталізації,  інші знаходяться на амбулаторному лікуванні 
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 28 962, з них:
- 16 049 пацієнтів одужали;
- 11 914 знаходиться на амбулаторному лікуванні,
- 566 перебуває на госпіталізації в закладах охорони здоров'я,
- 402 летальних випадків;
- 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області проведено 80 ПЛР-тестів та 410 ІФА-досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

 © 2005-2025
 © 2005-2025