Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 13:25:25

Відбулася друга сесія Новгород-Сіверської районної ради

24.12.2020   10:45Агенцiя

23 грудня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на другу (позачергову) сесію. Вів засідання голова районної ради Роман Падалко. На порядок денний було винесено 13 питань.

Попередньо всі питання порядку денного депутати опрацювали на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

На початку своєї роботи депутати прийняли рішення про початок реорганізації Коропської та Семенівської районних рад Чернігівської області шляхом їх приєднання до Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

До проєкту Регламенту внесли пропозиції щодо зміни терміну подання документів на сесію районної ради – не пізніше ніж за 10 днів та щодо >>>> внесення кандидатур на голів постійних комісій – щоб рада обирала голів комісій із їх членів, а не за пропозицією голови ради. Пропозиції було враховано.

При розгляді Програми економічного і соціального розвитку Новгород-Сіверського району Чернігівської області на 2021 рік від депутатів надійшло ряд запитань, відповідь на які надав голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тарас Молочко.

Депутати прийняли рішення про передачу установ, закладів, підприємств та їх майна зі спільної власності територіальних громад Новгород-Сіверського району у комунальну власність Новгород-Сіверської міської ради та у комунальну власність Понорницької селищної ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Розгляд питання передачі установ та закладів, їх майна у комунальну власність Коропської селищної ради Новгород-Сіверського району за пропозицією першого заступника Коропської районної державної адміністрації зняли з порядку денного сьогоднішнього засідання та перенесли на наступне.

Депутати затвердили районний бюджет Новгород-Сіверського району на 2021 рік та внесли зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Новгород-Сіверська ЦРЛ» та «Новгород-Сіверський ЦПМСД» на 2020 рік, затвердили структуру виконавчого апарату районної ради.

Загалом на пленарному засіданні розглянуто 12 питань, по всіх прийнято відповідні рішення.

Останні новини Чернігівщини

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини? 12:08

Протягом січня-квітня 834 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб 10:30

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 травня в області щеплено першою та другою дозою 21248 людей.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 09:52

13 травня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.