Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 09:31:54

Поліцейські затримали особу за спробу викрадення пального з пожежної частини

24.12.2020   07:41Агенцiя

Оперативники Ніжинського відділу поліції затримали чоловіка, який проник до пожежної частини з метою крадіжки пального та завдав тілесних ушкоджень черговому, що намагався його зупинити.

Повідомлення про злочин надійшло до поліції зранку 23 грудня від старости одного із сіл Ніжинського району. Заявник розповів, що чоловік приїхав на місце злочину легковиком ВАЗ 2101. Він проник у приміщення і почав зливати у каністри бензин зі службового автомобіля.

На шум зреагував черговий пожежний, який вибіг та спробував зупинити непроханого гостя. У відповідь той наніс вогнеборцю кілька ударів металевим ломом, принесеним із собою.

Після цього нападник, так і не забравши здобич, вирішив мерщій тікати. Однак поліцейські сектору кримінальної поліції з Ніжина за отриманими прикметами яскравої автівки швидко вирахували напрямок її руху. Чоловік тікав до сусіднього, Куликівського району.

Під час обшуку у 26-річного чоловіка поліція вилучила знаряддя злочину – металевий лом та автомобіль.

Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Триває розслідування у рамках провадження, відкритого за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 186 КК України (закінчений замах на грабіж, поєднаний з проникненням у приміщення). Винній особі загрожує до восьми років позбавлення волі.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини