Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 04:53:16

Чернігівським представникам бізнесу пояснили, як вони мають готуватися до перевірок Держпродспоживслужби

23.12.2020   07:50Агенцiя

«Підготовка ресторанного бізнесу до перевірки ДПСС» - ініційований громадською організацією «Ресторанна гільдія» онлайн-захід під такою назвою пройшов 21 грудня.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен в якості доповідача ознайомив учасників вебінару з їхніми правами та обов’язками під час перевірок та зосередив увагу на особливостях діяльності суб’єктів господарювання в умовах карантинних обмежень.

Крім того, представники закладів громадського харчування більше дізналися про плани перевірок на наступний рік, новації у харчовому законодавстві України, уніфіковані акти перевірок, спрощений підхід до впровадження системи ХАССП та алгоритм поведінки бізнесу у випадку порушень з боку контролюючих органів здійсненні заходів контролю.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.