Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 13:46:08

Голова облради Олена Дмитренко зустрілася із головою Ради столичного Товариства "Чернігівське земляцтво" Віктором Ткаченком

22.12.2020   08:27Агенцiя

Під час зустрічі було обговорено діяльність «Чернігівського земляцтва» та перспективи співпраці обласного представницького органу з цією потужною громадською організацією, яка вже чверть століття об'єднує велику когорту вихідців із Чернігівщини, які пов'язавли свою долю і добрі справи зі столицею нашої держави, пам'ятаючи про своє сіверське коріння.

Олена Дмитренко відзначила подвижницьку діяльність Чернігівського земляцтва та багаторічні дружні взаємини з його очільником Віктором Ткаченком і подякувала за ініціативи із відновлення пам'яток історії, сприяння збереженню історичної та сучасної спадщини Придесення та примноженню добрих традицій рідного краю.

В ході діалогу мова йшла про укладання тристоронньої Угоди про співробітництво на наступний рік та організацію традиційних урочистих зборів Товариства «Чернігівське земляцтво», які щороку гуртують громадських і політичних діячів, представників творчої інтелігенції, духовенства, та є урочистою подією року і майданчиком з представлення виробничих і наукових досягнень, презентації соціально-економічного потенціалу Чернігівщин, а також місцем для дружніх зустрічей земляків, обміну багатим досвідом.

Віктор Ткаченко презентував та вручив голові обласної ради примірники щорічних видань Товариства, - випуски «Календаря Чернігівського земляцтва» різних років, які вміщують матеріали про розмаїття національно-культурного надбання Чернігово-Сіверського краю, відомості про його історичних осіб, членів товариства та багато іншої корисної інформації.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини? 12:08

Протягом січня-квітня 834 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 556 осіб 10:30

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 травня в області щеплено першою та другою дозою 21248 людей.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 09:52

13 травня Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.