Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 03:01:23

Голова облради Олена Дмитренко зустрілася із головою Ради столичного Товариства "Чернігівське земляцтво" Віктором Ткаченком

22.12.2020   08:27Агенцiя

Під час зустрічі було обговорено діяльність «Чернігівського земляцтва» та перспективи співпраці обласного представницького органу з цією потужною громадською організацією, яка вже чверть століття об'єднує велику когорту вихідців із Чернігівщини, які пов'язавли свою долю і добрі справи зі столицею нашої держави, пам'ятаючи про своє сіверське коріння.

Олена Дмитренко відзначила подвижницьку діяльність Чернігівського земляцтва та багаторічні дружні взаємини з його очільником Віктором Ткаченком і подякувала за ініціативи із відновлення пам'яток історії, сприяння збереженню історичної та сучасної спадщини Придесення та примноженню добрих традицій рідного краю.

В ході діалогу мова йшла про укладання тристоронньої Угоди про співробітництво на наступний рік та організацію традиційних урочистих зборів Товариства «Чернігівське земляцтво», які щороку гуртують громадських і політичних діячів, представників творчої інтелігенції, духовенства, та є урочистою подією року і майданчиком з представлення виробничих і наукових досягнень, презентації соціально-економічного потенціалу Чернігівщин, а також місцем для дружніх зустрічей земляків, обміну багатим досвідом.

Віктор Ткаченко презентував та вручив голові обласної ради примірники щорічних видань Товариства, - випуски «Календаря Чернігівського земляцтва» різних років, які вміщують матеріали про розмаїття національно-культурного надбання Чернігово-Сіверського краю, відомості про його історичних осіб, членів товариства та багато іншої корисної інформації.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини