Козелецькі рятувальники отримали сучасний квадрокоптер
18 грудня козелецькі рятувальники від райдержадміністрації та районної ради отримали сучасний квадрокоптер.

На заході були присутні голова Козелецької райдержадміністрації Юрій Заславський із заступниками та військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Вадим Володько.
"За допомогою даного квадрокоптера з висоти можна буде проводити пошуки людей, моніторинг пожеж в природних екологічних системах та на торфовищах, оперативно виявити осередок горіння для того щоб у максимально стислі терміни його ліквідувати", - зазначив начальник Козелецького районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області Сергій Хоменко.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.