Поліцейські затримали двох братів за розбійний напад та вбивство пенсіонера
Жителі Куликівського району підозрюються в розбійному нападі та удушенні 74-річного односельця шнурком від спортивної кофти. Поліція вже вилучила у них низку речових доказів та продовжує слідчі дії.

17 грудня близько 23-ї години до поліції зателефонував схвильований чернігівець. Він цілий вечір не міг додзвонитися до свого батька, що мешкає в одному з сіл Куликівського району. Чоловік вирішив терміново навідати батька в селі. Зайшовши до будинку, чернігівець знайшов батька на ліжку без ознак життя.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативні групи та керівництво Куликівського відділення поліції, Чернігівського відділу поліції, співробітники Управління карного розшуку та Слідчого управління ГУНП в Чернігівській області, прокуратури, кінолог із пошуковою собакою.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські менш ніж за добу встановили особи причетних до злочину.
Ними виявилися двоє братів, що живуть по-сусідству з пенсіонером. Вони напали на дідуся та задушили його шнурком від спортивної кофти. Після цього гроші зі сховку у сумі близько 10 тисяч гривень.
Поліція затримала зловмисників у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Під час невідкладних слідчих дій поліцейські вилучили низку речових доказів, частину викраденого майна та знаряддя злочину. Вилучене поліція направила на проведення експертних досліджень.
Чоловіків затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального Кодексу України.
Відомості про подію слідчі поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України – вбивство. Також поліція розслідує провадження, відкрите за статтею частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України - розбій.
Нині триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23
У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.