Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 23:04:18

Вогнеборці Борзнянщині під час пожежі житлового будинку врятували дві людини

19.12.2020   09:31Агенцiя

18 грудня о 03:33 до Служби порятунку "101" у м. Борзна надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Кинашівка.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На час їх прибуття в оселі спостерігалося щільне задимлення.

Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору відшукали та вивели на свіже повітря 26-річну дружину господаря та його 20-річного брата, які на той час спали.
 
Надзвичайники о 03:58 локалізували та о 04:04 остаточно ліквідували пожежу. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 1кв.м.

Ймовірною причиною пожежі стало порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів.

УДСНС  України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини