Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 20:51:16

Виявлено 492 нових випадки COVID-19

18.12.2020   19:05Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 грудня в області зафіксовано 492 нових випадки COVID-19.

У Варвинському районі виявлено 141 новий випадок, у Чернігові - 79, у Ніжині - 64, у Прилуках - 35, у Борзнянському районі та Корюківському - по 29, у Ріпкинському - 21, у Бахмацькому - 20, у Новгород-Сіверському - 19, у Ніжинському - 18, у Козелецькому та Менському - 12 та 11 відповідно, у Чернігівському - 9, у Прилуцькому - 4, у Ічнянському - один. З них 35 осіб госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

За минулу добу зафіксовано чотири летальних випадки.  Від коронавірусної хвороби померли у Ніжині 72-річний чоловік та 46-річна жінка, 72-річна чернігівка та 59-річний чернігівець. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 297 осіб. З них 69 жителів Варвинського району, 19 – Борзнянського, 39 – Корюківського, 26 – Новгород-Сіверського, 27 – Козелецького, 16 – Менського, 17 – Бахмацького. Дванадцять осіб одужали у Ічнянському районі, 23 – у Ріпкинському, 18 – у Ніжинському, 14 – у Коропському та дев'ять – у Носівському. З них 55 інфікований перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 26 408 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 13 832 пацієнти одужали;
– 11 550 — лікується амбулаторно;
– 623 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 372 летальні випадки;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 890 ПЛР-досліджень. 847 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Останні новини Чернігівщини

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк

За час війни держава відновила понад 950 медичних об’єктів – Олена Шуляк 16:03

Попри виклики воєнного часу, медицина залишається в фокусі уваги всієї команди української влади. Так, за час повномасштабної війни держава відновила сотні медичних об’єктів та закупила для лікарень тисячі одиниць техніки й медичних приладів.

Чернігівська обласна лікарня отримала гуманітарний вантаж від благодійників 14:49

Благодійна організація «Благодійний фонд «Перлина Здоров’я», яка є частиною всесвітньої мережі ADRA Ukraine передала Чернігівській обласній лікарні значний вантаж медичних допоміжних засобів (пластири, бандажі, катетери, голки та бинти) в кількості 380780 одиниць.

Медалі «За оборону Чернігова» вручили родинам загиблих військових 14:44

У Чернігівській міській раді 19 лютого, у День Державного Герба України, відбулося вручення медалей «За оборону Чернігова» (посмертно). Медалі рідним 28 загиблих воїнів вручав заступник міського голови Віктор Геращенко.

В Чернігові оперативник кримінальної поліції «на гарячому» затримав грабіжника 10:48

Поліцейський відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «на гарячому» затримав грабіжника, який відкрито заволодів мобільним телефоном містянки та намагався втекти. Фігуранту оголошено про підозру.

Чернігівські поліцейські затримали чоловіка, який підозрюється у вбивстві своєї матері 10:46

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції затримали 32-річного містянина, який підозрюється у жорстокому вбивстві своєї матері. Зловмиснику оголошено про підозру у злочині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини