Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 10:28:25

За якістю товарів і послуг стежить Чернігівстандартметрологія

18.12.2020   10:21Агенцiя

Днями заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко відвідав державне підприємство «Чернігівстандартметрологія» задля вивчення стану діяльності установи та визначення проблемних питань.

Підприємство є територіальним органом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в Чернігівській області та має два відділи — у Ніжині та Прилуках. Здійснює повірку засобів вимірювальної техніки, проводить додаткове метрологічне обслуговування підприємств, надає консультативні послуги та експертизи.

– В умовах пандемії особливо важливо, аби всі прилади та засоби вимірювальної техніки в лікарнях, клінічних лабораторіях давали точні показання. Фахівці нашого підприємство проводять повірку кардіографів, тонометрів, пульсоксиметрів, аналізаторів біохімії, моніторів пацієнта та багатьох інших приладів, - наголосив генеральний директор ДП «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

Крім того, він додав, що метрологи підприємства повіряють побутові лічильники тепла, газу, води. Так, із початку року повірено близько 500 лічильників тепла та понад 13 тисяч водолічильників.

З’явилася цьогоріч і нова послуга – повірка лічильників води на місці експлуатації. Як зазначив директор підприємства, це зручно для споживачів, не треба знімати прилад обліку. Усі роботи проводяться без демонтажу. На місці експлуатації метрологи повірили уже близько 400 лічильників води і їхня кількість постійно зростає.

Стандартметрологія має сертифікат на проведення оцінки технічного регламенту мийних засобів та засобів індивідуального захисту. Працює акредитована лабораторія для калібрування засобів вимірювальної техніки.

Також підприємство здійснює добровільну сертифікацію електронного та електричного устаткування. Успішно працює науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини та випробувальна лабораторія промислової продукції. Заклад надає послуги з сертифікації систем управління якістю, безпечністю харчової продукції, безпекою та гігієною праці, екологічного керування, в тому числі займається розробкою технічних (ТУ) умов для продовольчих підприємств.

– Споживач прагне отримати якісний продукт, тому прислухається до думки експертів. Більшу довіру викликає відповідність продукції саме державним стандартам. Ми звикли, що сертифікована Чернігівстандартметрологією продукція (з приміткою ДСТУ) має гарантовану безпечність та якість, – підкреслив Олександр Савченко.
Установа оснащена сучасним обладнанням, має кваліфікований та досвідчений персонал, актуалізований фонд нормативних документів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році

Продавець: понад 700 пропозицій від роботодавців у поточному році 10:07

Із людьми цієї професії ми зустрічаємось щодня.

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків 09:53

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова

Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова 09:51

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури колишньому генеральному директору одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради у спосіб, передбачений ст. 135 КПК України, повідомлено підозру за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю

Перший майданчик для вільного вигулу собак з’явився у Березовому гаю 09:41

У Березовому гаю з’явився перший в Чернігові майданчик для вільного вигулу собак. Незабаром мають збудувати ще два – у парку на розі проспекту Миру та вулиці Софії Русової, а також на вулиці Красносільського у мікрорайоні Масани.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини