Виявлено 586 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 грудня в області зафіксовано 586 нових випадків COVID-19.
ПЛР-тести підтвердили захворювання у 123 чернігівців, п’ятьох ніжинців, 24 прилучан, 102 жителів Новгород-Сіверського району, 37 – Козелецького, 34 – Прилуцького, 32 – Ніжинського, 28 – Варвинського, 29 – Корюківського, 26 – Сосницького. По 23 інфікованих осіб виявлено у Борзнянському та Коропському районах, по 20 - в Ічнянському і Носівському, 18 – у Ріпкинському, 15 – у Сновському, 14 – у Чернігівському. Шестеро хворих у Менському районі, четверо – у Бобровицькому, двоє – у Куликівському та один у Талалаївському. З них 17 осіб перебувають на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.
На жаль, маємо ще вісім летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли дві жінки з Козелецького району: 71 й 84 років, двоє чоловіків з Чернігівського – 55 і 78 років, 66-річний чоловік з Ніжина, троє жінок: 63-річна жителька Борзни, 66-річна – Ічнянського району та 85-річна – Прилуцького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 349 осіб. З них 13 ніжинців, дев’ять прилучан, 75 жителів Варвинського району, 23 – Борзнянського, 36 – Корюківського, 33 – Новгород-Сіверського, 25 – Ніжинського, 18 – Менського, 27 – Козелецького. По 11 одужавших у Сосницькому й Ічнянському районах, 16 – у Ріпкинському, 15 – у Бахмацькому, дев’ять – у Коропському. Вісім хворих одужало у Прилуцькому районі, шість – у Городнянському, сім – у Куликівському, стільки ж у Носівському. З них 51 інфікований перебував на госпіталізації.
Загалом на Чернігівщині 25 916 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 13 662 пацієнтів одужало;
– 11 269 — лікується амбулаторно;
– 586 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 368 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 1184 ПЛР-дослідження. 998 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».