Ніжин: проведено чергове засідання виконавчого комітету
Міський голова Олександр Кодола 17 грудня провів чергове засідання виконавчого комітету.
До порядку денного було включено 21 проект рішень, серед яких – проекти про розгляд матеріалів опікунської ради, постановку на квартирний облік, внесення змін до фінансових планів комунальних закладів, відшкодування коштів перевізникам, затвердження переліку суспільно-корисних робіт і об’єктів для осіб, які відбувають покарання, видалення зелених насаджень та інше.
Також під час засідання розглянули заяву фізичної особи-підприємця про надання дозволу на розміщення атракціонів у період Новорічно-різдвяних свят.
Олександр Кодола надав протокольне доручення щодо вивчення умов та можливості здійснення цього виду господарської діяльності. Та зауважив, що підприємець обов’язково повинен мати всю необхідну дозвільну та технічну документацію, яка посвідчує справність атракціонів та їх безпеку. «Безпека наших діток – це головне», - наголосив Олександр Кодола.
Також розглянули можливість надання пільгових квитків на атракціони дітям певних категорій населення.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.