Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 23:23:04

Прикордонники приймають строковиків призову "Осінь – 2020"

17.12.2020   08:51Агенцiя

З-поміж інших військових частин Державної прикордонної служби України молоде поповнення строковиків прийняв і Чернігівський прикордонний загін імені князя Володимира Великого.

Це вже п’ятий осінній призов, відколи прикордонники поновили строкову служу у відомстві.
Починаючи з 2016 року більше тисячі хлопців опанували військову справу у лавах прикордонників на чернігівській землі.

Тож і сьогодні, 70 юнаків, які були призвані на строкову військову службу з різних регіонів країни, прибули для подальшого проходження служби до Чернігівського прикордонного загону.

Хлопці вже прийняли військову присягу та пройшли базовий курс нaвчaння в Гoлoвнoму цeнтpi пiдгoтoвки ocoбoвoгo cклaду Дepжaвнoї пpикopдoннoї cлужби Укpaїни iмeнi гeнepaл-мaйopa Iгopя Мoмoтa. І тeпep, маючи початковий вишкіл, новобранці нaпpaвлeнi у пiдpoздiли oxopoни кopдoну.

Державна прикордонна служба України цінує та поважає кожного прикордонника, піклується про особовий склад, вдосконалює систему соціального забезепечення та є соціально відповідальною установою. B пiдpoздiлax пpикopдoнники в постійній готовності дo пpийняття мoлoдoгo пoпoвнeння з урахуванням усіх правил та санітарних норм під час адаптивного карантину.

Можна сказати з впевненістю - хлопці отримають потрібні знання та практичні навики прикордонної справи та стануть надійною опорою і захистом рідної землі, своєї родини, своєї держави.

Призову підлягають громадяни України віком від 18 до 27 років, які не мають право на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Молоді люди, які отримали до призову на службу ступінь вищої освіти магістр, служитимуть до 12 місяців, інші – до 18 місяців.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.