Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 05:00:20

До Головного управління ДПС у Чернігівській області звернулися близько 69 тисяч платників

16.12.2020   15:47Агенцiя

В управлінні електронних сервісів повідомили, що протягом січня-листопада поточного року до підрозділів електронних сервісів податкових органів Чернігівської області надійшло 68,7 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Із загальної кількості наданих адміністративних послуг – понад 81 відсоток (56 тисяч) надано через Центри обслуговування платників.

Найбільш популярною була послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 31 тис осіб. На другому місці - видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків – понад 29  тис.
    
Також, підрозділами електронних сервісів надавалися наступні адміністративні  послуги: реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 4,7 тис, реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 2,3 тис, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта – 0,73 тис, реєстрація розрахункових книжок – 0,7 тис.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.