Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 20:48:01

Страхові виплати на Чернігівщині отримували 279 внутрішньо переміщених осіб, потерпілих на виробництві

16.12.2020   14:22Агенцiя

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що протягом січня - листопада 2020 року було виплаченострахових виплатна суму 11,65 млн грн,для внутрішньо переміщених осіб, які постраждали на виробництві, а також членів їх сімей.

Виплати отримували 279 внутрішньо переміщених осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань (членів їх сімей).

Зокрема, за оперативними підсумками 11 місяців 2020 року:
• щомісячні страхові виплати фінансувались для 275 потерпілих, середній розмір виплати на одну особу склав 3833,22 грн. Загалом направлено 11,6 млн гривень;
• для 4 осіб, які мають на це право в разі втрати годувальника, Фонд профінансував щомісячні страхові виплати на загальну суму 50,5 тис. грн, середній розмір такої допомоги склав 1148,43 грн.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини