Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 03:53:10

Ніжин: відбулося засідання позачергової 3 сесії міської ради

16.12.2020   13:33Агенцiя

15 грудня відбулося засідання позачергової 3 сесії міської ради VIIІ скликання під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

У роботі сесії взяли участь 31 депутат міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федір Вовченко, заступник міського голови Сергій Смага, керівники управлінь та відділів.

Головними питаннями було внесення змін до міських програм та внесення змін до бюджету Ніжинської міської територіальної громади.

Затвердили внесення змін до бюджету шляхом перерозподілу в межах затверджених планових асигнувань головних розпорядників,  розпорядників нижчого рівня та одержувачів коштів бюджету.

Всі зміни проведені  відповідно до Пропозицій, підготовлених фінансовим управлінням міської ради, відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України та на засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестиційної діяльності, комунальної власності, бюджету та фінансів.

Також розглянули рішення, які відносяться до земельних та майнових питань.

У «Різному» обговорили питання, які стосувалися спортивної інфраструктури. Підняли питання щодо новорічного оформлення будинків, кафе, ресторанів та інших об’єктів, щоб осучаснити місто та надати йому неповторності.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.