Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
15 грудня о 12:40 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено встановленим порядком артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни.
Небезпечну знахідку цього ж дня у лісовому масиві біля с. Олешня виявив випадковий перехожий, який і викликав рятувальників.
Під час обстеження прилеглої території інших вибухонебезпечних предметів піротехніки ДСНС не виявили.
Рятувальники застерігають: у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, ні в якому разі не чіпайте їх. Необхідно одразу припинити будь-які роботи і негайно викликати рятувальників або правоохоронців за номерами телефонів 101 або 102.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression